بخشی از خدمات این مجموعه به شرح ذیل اعلام می گردد :راه اندازی کافی شاپ

– مشاوره فنی برای شروع پروژه و توجیهات اقتصادی طرح

–  طراحی و ارائه منو طبق تحقیقات میدانی و در نظر گرفتن پتانسیل های مکانی پروژه

–  طراحی صنعتی کافی شاپ و چیدمان تجهیزات طبق استانداردهای بین المللی و رایج در دنیا

– ارائه نقشه های تاسیساتی متناسب با ماشین آلات ( ارائه نقشه الکترومکانیکال )

– نظارت بر اجرای صحیح نقشه ها و طرح های ارائه شده

– طراحی داخلی  – ساخت و اجرای فضای داخلی و خارجی کافی شاپ

– جانمایی و نصب کلیه تجهیرات و ماشین آلات طبق نقشه ارائه شده

– مشاوره و معرفی بهترین و جامع ترین منابع خرید جهت تهیه کلیه ملزومات کافی شاپ

– آموزش کار و نحوه نگهداری ماشین آلات

و سایر خدمات به شرح ذیل :

مشاوره

تیم IBG این توانایی را دارند که تصورات اولیه شما را تبدیل به بنای کافی شاپ شما کنند به نوبه ای قدرت تبدیل تصورات شما به واقعیت را دارند ما کل پکیج را به شما پیشنهاد می کنیم . نه فقط تکه ای از پازل را ! تجربه ما در دست و پنجه نرم کردن با هر راه بن بست که هر شغل جدیدی با آن مواجه می شود و تضمین طی کردن پروسه ای آرام خواهد بود ( از تزئین کافی شاپ تا باز کردن کافی شاپ دلخواه شما ) .

تیم IBG شما را در طراحی ، طرح بندی، برند سازی ،ارائه برنامه زمان بندی ، طرح کسب و کار، ارائه منو تخصصی ، آموزش تمامی رده های شغلی و ارائه شرح وظایف، گزینش و استخدام پرسنل ، انتخاب و مشاوره در خرید تجهیزات – ماشین آلات و مواد اولیه به طور کاملاٌ کارشناسی ، صرفه جویی در هزینه ها و  اعلام راه کار ها در پایین آوردن هزینه ها و…

اگر شما می توانید آنچه را که می خواهید تصور کنید پس ما هم می توانیم آنرا طراحی و اجرا کنیم

بگذارید پروسه را برای شما ساده و هیجان انگیز کنیم . ما به شما آموزش باریستاها – طراحی منو – و مشاوره در تمامی امور را پیشنهاد می دهیم .

تیم IBG همه چیز که شما برای باز کردن کافی شاپ دلخواهتان به آن نیاز دارید را و هرآنچه که در تصورتان است را به شما در قالبی عملی ارائه می دهد . تیمی حرفه ای متشکل از مشاوران ، مدیران پروژه ،طراحان ، تیم اجرایی و مستر باریستا ها می باشد . طراحی کافی شاپ و طرح اولیه و طرح توجیهی اولین قدم برای شروع کار است !

 


 

ارائه منو 

طراحی منو کافه کاری کاملاٌ تخصصی و و یژه می باشد و از مهمترین معیار ها در جذب مشتریان و و جه تمایز شما با سایر رقبایتان در این حرفه می باشد ما با در نظر گرفتن فضا و نیاز مشتریان شما با تحقیقات ویژه فرهنگی و محلی منویی خاص و متفاوت را برای شما طراحی می کنیم که تازگی ، خلاقیت و کیفیت تاروپودهای آن را در بر می گیرند . ما به هر منو به عنوان یک اثر هنری خاص و ویژه نگاه می کنیم و در خلق آن به دنبال تاثیری شگرف در مخاطبانمان هستیم. همگام با جدید ترین آیتم های روز دنیا که در بعضی مواقع رنگ و لعاب ایرانی آن با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی از آن محصولی ویژه و منحصر به فرد  می سازد .ما در این راستا می کوشیم از تکرار و یکنواختی تا حد امکان در طراحی هایمان بپرهیزیم و همگام با منو های جدید و پرطرفدار کافه های موج سوم در آمریکا و اروپا  شما را از آنها بهره مند سازیم . جدا از تجربه ارزشمند ما در این حرفه ما به این کار علاقه داریم و از انجام آن لذت می بریم و با خلق و تلفیق طعم ها و رنگ ها روح و هیجان را به کسب و کار شما می دمیم .

 


 

 ساخت و ساز

داده ها و متغیر های مختلف ( چندگانه) زمانی که در حال تاسیس کافی شاپ هستید ، خودشان را نشان می دهند تیم با تجربه معماران ما می تواند برنامه های مختلفی را ظرف چند هفته طراحی و اجرا کند . تمام ساخت  و ساز ها در کارگاه مربوطه انجام می شود .

 


 

 طرح های معماری

تیم ساخت و ساز حرفه ای شاما معماران به اضافه مهندس لوله کش ، مهندس تجهیزات و مهندس برق نیز می شود . هیچ کافه ای برای تیم ما خیلی بزرگ یا خیلی کوچک نیست.

 


 

مدیریت پروژه 

ساختن کافه زمان و انرژی زیادی را طلب می کند . بگذارید یکی از مدیران پروژه ما این وظایف را بر عهده بگیرد و شما زمان ، آسایش و پول خود را ذخیره کنید ! مدیران پروژه ما اینجا هستند تا مطمئن شوند که پروژه شما درست و در زمان مقرر به سرانجام برسد . پیمانکاران ما کا را با جدیت و وسواس و کیفیت ارائه می دهند ، بنابراین کار ساخت و ساز شما درست ، اصولی ، با برنامه و سریع پیش خواهد رفت . در حین کار مدیران پروژه با دادن گزارش روزانه شما را در جریان پیشرفت و روند کارها قرار خواهند داد ، شما با آسودگی خاطر کار را به تیمی قوی که مشکلات را قبل از وقوع تشخیص می دهند و با مشاوره و حسن نیت وقت ، پول و انرژی شما را برایتان پس انداز می کنند .

 


 

ساخت و ساز کابینت و مبلمان

تیم ساخت و ساز حرفه ای ما می تواند طرح های سفارشی شما را برای کافه تان طراحی کند تا فرایندی بدون ایراد را تجربه کنید و طرح شما از خیال به واقعیت بپیوندد و این کارها و و سایل مناسب با امکانات شما تهیه می شوند . مدیران پروژه وضعیت آنرا روزانه چک می کنند و حتی این قابلیت را دارند که تصاویر آنرا روزانه برای شما بفرستند ، قبل از اینکه آنها به دستتان برسند ! همچنین این تجهیزات را می توانند طوری طراحی کنند که لوله کشی و برق کشی نیز در آنها لحاظ شود .

 


 

ساخت و ساز کافه

استخدام افرادی حرفه ای برای ساخت و ساز اصلی ، الکتریکی ( برقی) لوله کشی ، رنگ کردن ، مناظر ( چشم انداز) کافه ، زیباسازی و کارهای بیرونی بسیار خسته کننده و پر هزینه است . بگذارید این کار را با بهترین کیفیت وهزینه برایتان انجام دهیم !

 


 

تحویل نصب و راه اندازی

پروسه ساده تحویل می تواند فقط شامل یک کامیون شود ! بدون هیچ دردسری از برنامه ریزی و زمان بندی های چندگانه و مختلف هر فروشنده ، زمانی که کافه شما آماده نصب تجهیزات شد ، وسایل ، تجهیزات ، مبلمان شما را می فرستیم حتی شده توسط کشتی !

 


 

 طراحی ها

بسیاری از صاحبان کافه ها بر این باورند که ۳ رنگ مفهومی  برای پروژه آنها مناسب است !؟. برخی مواقع صاحبان مغازه ها فروشگاه ها  فکر می کنند که پروژه را حتماٌ باید در چارچوب و فرم خاصی ببینید . طراحی های ۳ رنگی به شما این اجازه را می دهد که پروژه را از دید یک باریستا یا مشتری بنگرید . اینکار می تواند به شما در انتخاب رنگ دیوارها ، مواد، اجناس و حتی محل قرارگیری تجهیزات کمک کند . شما دقیقاٌ حس خواهید کرد که وقتی پا داخل کافی شاپ می گذارید ، چه حسی به شما دست خواهد داد .