اولین-جشن-خانه-قهوه-ایران

دومین جشن خانه قهوه ایران

 زمان

جمعه نهم مهرماه ۱۳۹۵ – از ساعت ۱۷ الی ۲۱

انجمن خوراک و نوشیدنی ایران

با سلام خدمت تمام عزیزان بالاخص علاقه مندان و طرفداران نوشیدنی قهوه و حرفه باریستا ، پیرو فعالیت های فرهنگی ، آموزشی و پرورشی انجمن تخصصی باریستا ایران به عنوان نماینده انجمن جهانی رویدادهای قهوه WCE در ایران در طول ٣ سال گذشته ، امسال نیز قصد داریم به مناسبت پاسداشت روز جهانی قهوه با مشارکت انجمن ترویج خوراک و نوشیدنی ایران و البته بزرگان و فعالان صنعت قهوه و حرفه باریستا این روز را در کنار هم جشن بگیریم .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در این برنامه تا پایان پنجشنبه می توانید به وب سایت رسمی انجمن ترویج خوراک و نوشیدنی ایران و انجمن تخصصی باریستا ایران مراجعه فرمایید قابل ذکر است به دلیل محدودیت فضا حضور در این برنامه تنها از طریق ثبت نام برای عزیزان امکان پذیر می باشد .
بخشی از برنامه های دومین جشن خانه قهوه ایران :

  • سخنرانی و جلسه پرسش و پاسخ با حضور اساتید از کشور ایتالیا . اقایان جوزپه موزیو ، جیان آندره سالا ، دویده اسپینلی
  • سخنرانی بنیان گذار انجمن تخصصی باریستا ایران جناب آقای علی قمبری و جمعی از متخصصان قهوه ایران زمین با شعار زیباى به اشتراک گذاشتن مسائل و تجربیات در زمینه قهوه و ارائه راه کارهای لازم .
  • برگزاری اولین مسابقه زیبا و هیجان انگیز لاته آرت چلنج با حضور لاته آرتیست های سرشناس ملی . ( جایزه نَفَر اول دعوتنامه حضور در دوره تخصصی لاته آرت کمپانی ریور ایتالیا با حضور قهرمان جهان جناب اوم پااُل در آکادمی تخصصی لاته آرت ) عضو گیری و معرفی برنامه ها و رویدادهای جذاب پیش روی انجمن ترویج خوراک و نوشیدنی ایران .
  • معرفی برنامه های سال آتی انجمن تخصصی باریستا ایران .
  • برگزاری مسابقه جذاب طراحی زیباترین بشقاب دسر ( جایزه نَفَر اول حضور در جمع راه یافتگان به دور فینال انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات جهانی آشپزی )
    و …

 مکان

نیاوران , جماران , باغ خسروشاهی , کافه گاردن هاوس

کافه گاردن هاوس