اولین دوره زبان تخصصی قهوه / باریستا

زمان

از ۲۶ اردیبهشت ماه

آموزش فشرده و تخصصى زبان انگلیسی براى باریستاها شامل کلاسهایی می باشد که هفته اى دو جلسه تشکیل می شود و بر اساس مهارتهای چهارگانه زبان می باشد در حالیکه اکثر تاکید بر روی مهارت مکالمه می باشد. این دوره ها به شکل دو روز درهفته (یکشنبه – سه شنبه، دوشنبه – چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه) روزی ٢ ساعت برگزار می شود و تعداد نفرات کاملاً به شکل دوره های نیمه خصوصی می باشد. در آموزش فشرده زبان انگلیسی انجمن تخصصى باریستاى ایران، به شکلی این برنامه ریزی را انجام می دهد که اکثر کار مربوط به زبان آموز در زمان حضور وی در کلاس انجام می شود.
در این دوره هااز کتابهاى New Interchange چاپ ۴، Vocabulary in use, و Grammar in use و همچنین جزوات اضافى درخصوص صنعت هتلدارى و توریسم در طول یک ترم تدریس می شود.
این دوره های اموزشى فشرده زبان انگلیسی ، شبیه سازی از دوره های مدرسه های زبان در کشور های خارجی می باشد بطوریکه زمان نسبتاً زیاد و معقولی را زبان آموز هر روز به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی می پردازد.

مکان

لابراتوار و کارگاه باریستا ایران

استاد محمد هادی سعیدی

محمد هادی سعیدی

توضیحاتی درباره اولین دوره زبان تخصصی قهوه / باریستا

به منظور ارائه خدمات موثر آموزشى به زبان آموزان ، در این دوره از متدهاى آموزشی روز دنیا در آموزش زبان آموزان بهره می گیریم.

این دوره برپایه نیازهاى زبان آموزان و با توجه به ماهیت شغلى باریستاهاى عزیز در مرکز آموزشى انجمن باریستاى ایران در جهت ارتقا مهارت هاى زبانى طراحى شده و به زبان آموزان آموزش داده می شود.

در طول دوره ،در کنار گذراندن سرفصل های متنوع و ضرورى ،زبان آموزان شاهد مکالمات زنده و شبیه سازى شده و نیز تمرین مکالمات بصورت عملی توسط خودشان (DEMO ) و در آخردوره جلسه بازخورد (Feedback) خواهند بود.

افرادى که تمایل به شرکت در این دوره موسسه زبان انجمن ملى باریستاى ایران را دارند، می توانند پس از طى مراحل زیر، در این دوره شرکت نمایند:

١ . اعلام آمادگى متقاضیان از طریق تکمیل فرم ثبت نام به صورت حضوری و یا به صورت آنلاین
٢. شرکت در آزمون کتبی و مصاحبه فردی جهت تعیین سطح (interview)
٣. شرکت در دوره های آموزشی بر اساس سطح زبان آموز و ترجیح روزهاى برگزارى
۴. شرکت در آزمون نهایى و دریافت گواهینامه از انجمن باریستاى ایران